Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Give & Gain Day 2016

Celosvětová akce firemního dobrovolnictví oživí v pátek 13. května i naše Prokopské údolí.

   (viz: Brigáda v pátek 13. května 2016)

   Tisícovka firemních zaměstnanců z celkem 40 firem zamíří v pátek 13.5. místo do práce do 120 neziskových organizací, obcí a dalších míst, aby svou drobnou pomocí pomohli zlepšit kvalitu života v místech, kde žijí.

Nejen velká města jako Praha a její městské části, Brno, Pardubice, Ostrava, ale i menší města a místa jako Kropáčova Vrutice se připravují na akci, kterou koordinuje Byznys pro společnost, národní organizátor firemního dobrovolnictví.

   V rámci Give & Gain Day 2016 je pro dobrovolníky připravena jak fyzická práce, jako je renovace parků a chráněných území, oprava památek, ale i pomoc seniorům a potřebným. Nově se letos firemní dobrovolníci zapojí i do odborné pomoci a svojí expertízou a zkušenostmi pomohou neziskovým organizacím s různými tématy (HR, marketing apod.).

  V Praze najdete firemní dobrovolníky například na předměstí v organizaci Neposeda, Pečující o lidi se zrakovým postižením nebo v parku na Kavčích Horách na Praze 4. V Brně zase podpoří místní Naději, v Ostravě organizaci Moment nebo v Pardubicích speciální školu Svítání.

   Letošní ročník akce Give&Gain také ocení své hrdiny, firemní dobrovolníky, kteří se systematicky pomoci v rámci akce věnují již několik let. Celkem 25 z nich obdrží nový titul Give& Gain Heroes.

   V pátek spolu s českými kolegy vyrazí pomáhat firemní dobrovolníci v zemích jako je Velká Británie, Maďarsko, Španělsko, Turecko, Portugalsko, ale i Chile nebo Argentina. Akce Give &Gain, tedy daruji a získám globálně koordinuje britská Business in the Community.

Kam dál:

Perla zkontaktySS FacebookTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.sponzorFio banka Domu