Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; JCommentsACL has a deprecated constructor in /www/doc/www.prokopskeudoli.org/www/components/com_jcomments/classes/acl.php on line 17

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

sponzorŽádost o poskytnutí pomoci

     Vážení přátelé a příznivci Prokopského a Dalejského údolí

      Touto cestou se na Vás obracíme s žádostí o pomoc nebo sponzorský dar pro naši  společnost.

   Poprvé po 25ti letech prosíme o podporu na provoz naší informační základny a Dětské farmyDoposud jsme přijímali pouze práci jednotlivých dobrovolníků nebo celých skupin pracovníků řady malých i význačných organizací.

  Ale, abychom mohli přijímat Vaše dary ve formě práce nebo ve formě sponzorského daru formou zajištění potřebného nářadí a nástrojů pro tuto práci, a to práci v hodnotě několika set tisíc korun ročně, která je určena výhradně pro ochranu přírody na území hlavního města, převážně však na území MČ Praha 5, platíme za pronájem budovy nájemné, které není nijak symbolickéPDU 3 6 2016 informacni centrum4

   V loňském roce RMČ Prahy 5 dne 18.5 2016 usnesením č. 20/644/2016 neuznala naši investici, a uložila naší neziskové společnosti zaplatit mimo svých běžných nákladů (elektřina, akce, krmení zvířat, nářadí, nástroje, vybavení dobrovolných brigádníků atd.) nájemné za námi rekonstruovanou budovu (původně s demoličním výměrem) 191 tisíc korun + plus "údajný" nedoplatek z minulého roku 89 tisíc korun. 

  Jen tak mimochodem, provoz nefunkčního informačního centra na Smíchově dotuje radnice z Vašich daní zhruba milionem korun ročně  a pronájem 36ha přírodního parku Košíře golfovému klubu na 25 let s opcí na dalších 25 let za 1,40 Kč/m2/rok.

Citace z Programového prohlášení Rady MČ Prahy 5 na roky 2014 -18

  Nechápeme tedy, proč naše občanské sdružení musí platit horentní nájemné za to, že ve prospěch města a MČ Prahy 5 provádí konkrétní ochranářské práce v hodnotě přesahující jistě půl milónu korun, tedy minimálně dvou až tří násobek uspořených peněz, a to více než 25 let. Navíc z vlastních prostředků členů platíme i provoz útulku pro hendikepovaná zvířata, který nás ročně v potřebách nákladů péče, krmení a veterinárního ošetření stojí také nemalou sumu peněz. 

  Hrozící okamžitou výpověď v polovině loňského roku a okamžité ukončení provozu díky úsilí našich členů a ochotě  řady z Vás jsme zatím zažehnali, ale jen do konce června 2017. Nezadaří-li se, končíme.

   Prosíme Vás tedy moc o přečtení žádosti a zvážení své možné pomoci a také o šíření těchto informací.

 Za Vaši podporu a pomoc Vám předem moc děkujeme, zejména také těm, kteří již přispěli.

Společnost pro ochranu Prokopského a Dalejského údolí 

 Kam dál:

Perla zHELPkontaktySS FacebookTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.sponzorFio banka Domu