Termín: 2018-10-14 09:45
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Vetrny mlynMalíř podzim s velkou fantazií vymaloval údolí.

 A tak se tentokrát spolu podíváme na místa dalekých výhledů. Uvidíme nejen měnící se barevný odstín krajiny, ale také jak je ve skutečnosti údolí malé a salámovou metodou více a více obehnané okolní zástavbou.

 PDU 2017 04 28 certova skalaSejdeme se v Hlubočepích na zastávce autobusu a nejprve se přes Haladovu zahrádku podíváme na Prokopské jezírko. Povíme si o jeho letošní smutné hladině, která ztratila po 115 letech svůj křišťálový lesk. Poté se vydáme kolem "Čertovy skály" malým kouskem krajiny připomínající Beskydy a vystoupáme na plošinu nad lomem Vysoká. Půjdeme okolo zarostlé Bílé rokle a další cestou přes Dívčí hrady. Navštívíme vrch Děvín a podíváme se, jak nám pořádný kus okolní zeleně, vhodný k návratu původní fauny a flory, zabrali naši osvícení radní pro zden nepůvodní druhy zvířat. S pohledy na Prahu se podíváme až na přírodní památku Ctirad a odsud už bude krátký návrat do víru velkoměsta. Vycházku zakončíme v brzkých odpoledních hodinách.

PDU 2018 10 14 letak vychazka

    Tak neváhejte a přijďte.

Kam dál:

Perla zHELPkontaktySS FacebookTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.sponzorFio banka Domu