PDU_2016_04_28_Rozec_1_V.jpg

Drobečková-navigace

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Skončíme... Neskončíme...

tento rok svou činnost spíše ukončíme....

ohrada s ovcemi a kozami osiří, na louce budou třeba plovoucí sauny 

 Krmeni ptak Vážení přátelé a příznivci Prokopského a Dalejského údolí

                 Před rokem jsme se touto cestou na vás obrátili s žádostí o pomoc v tísni pro naši  Společnost.

    Poprvé, po 25 letech naší činnosti, jsme vás žádali o pomoc v tísni pro další zajištění provozu naší  informační základny. Všechny předchozí roky jsme přijímali pouze sponzorské dary ve formě nářadí a práce jednotlivých dobrovolníků, nebo skupin pracovníků z řady organizací. Práce, která je určena výhradně pro ochranu přírody na území hlavního města, hlavně však na území MČ Praha 5. Práce odpracované dobrovolníky v hodnotě mnoha sta tisíc korun ročně.

    Aby mohli dobrovolníci zdarma a naprosto nezištně přírodě pomáhat, je od lońského roku ZMČ Prahy 5 za pronájem potřebných prostor na zajištění zázemí vyžadováno likvidační nájemné za budovu a Vámi využívané prostranství na louce před kozami a ovcemi, kde je dětské pískoviště, odpočinkové prostory, lavičky a hračky a kde se pořádáme akce.

Nájemné nikterak symbolické!!.

V loňském roce to bylo přes čtvrt milonu.

  Děkujeme tímto všem, kteří nám dosud přispěli, i těm, kteří třeba ještě přispějí. 

   Městské části Praha 5 jsme loni požadovanou částku 191 tisíc a k tomu další téměř polovinu této částky (tedy čtvrt milionu) uložené v šibeničním termínu zaplatili. Část z vlastní kapsy jednotlivých členů společnosti, část z vašich příspěvků a největším dílem formou půjček, které ovšem budeme muset s úroky vrátit nebo definitivně ukončit naši činnost a opustit budovu včetně, likvidace hendikepovaných zvířat, které tu jsou na dožití a Vám, návštěvníkům, pro potěšení.

   

 Děkujeme všem za jakoukoliv podporu. Vítáme i návrhy na možnost dalšího řešení.

Společnost pro ochranu Prokopského a Dalejského údolí 

Perla zHELPkontaktySS FacebookTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.sponzorFio banka Domu