Termín: 2018-05-18 08:30
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Den zemeZVEME VÁS NA POMOC PŘÍRODĚ... 

  Každého, kdo chce prožít aktivní den v Prokopském údolí, zveme na další z dobrovolnických brigád pořádaných naší Společnosti. Tentokrát bude opět spojená se světovým dnem dobrovolníků "Give & Gain Day" a zároveň akce "Prožijte s námi DNY PRAHY 5".

SPD 27 4 2016 ZakladnaKDY? - V PÁTEK 18. KVĚTNA

  Sraz - v 845 před zeleným domečkem na autobusové zastávce "Nádraží Hlubočepy" (neplést ji se zastávkou "Hlubočepy").

  Doveze Vás tam MHD. Autobus č.120 ze zastávky Na knížecí, nebo vlaková linka S6 ze Smíchovského nádraží, směr Praha Holyně - Nučice - Beroun.

 Ti, co nás znají, mohou přijít rovnou k našemu informačnímu centru.


HLAVNÍ ÚĆASTNÍCI

  Firemní dobrovolníci z několika organizací, přihlášených přes platformu podnikání "BYZNYS PRO SPOLEČNOST", ke kterým se může na místě  kdokoliv připojit. Rádi Vás uvítáme.

PDU 2015 09 16 Reporyjsky lom 5A KDE BUDEME PŘÍRODĚ POMÁHAT?

  V plánu je v likvidace náletových dřevin na Hřebenáči a vyčištění sadu a zídky nad základnou. Zároveň, v rámci akce DNY PRAHY 5, budeme návštěvníkům ukazovat naší praktickou činnost s tím, že si mohou sami vyzkoušet, jak fyzicky je tato dobrovolná práce náročná. Všechny Vás zveme.


CO S SEBOU?

  Kus dobré nálady, vhodné oblečení do trnitého roští a pevnou obuv pro práci v přírodě. "Buřtopečení" bude v zahradě informačního centra.

Doporučujeme všem vzít si repelent na klíšťata.   

Těší se na Vás Prokopské údolí a SpoPaDú          


Kam dál:

Perla zHELPkontaktySS FacebookTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.sponzorFio banka Domu