Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Den zeme
ZVEME VÁS NA POMOC PŘÍRODĚ... 

  Každého, kdo chce prožít další aktivní den v Prokopském údolí, zveme k připojení k další z dobrovolnických brigád, pořádaných naší společností.

SPD 27 4 2016 Zakladna

KDY? - V PÁTEK 19 ŘÍJNA

  Sraz - v 845 před "zeleným domečkem" na zastávce autobusu "Nádraží Hlubočepy" (nesplést se zastávkou "Hlubočepy").

  Doprava MHD - buď autobus linky č.120 ze zastávky Na knížecí, nebo vláčkem, linkou S6 ze Smíchovského nádraží směrem na Praha Holyně - Nučice - Beroun. A kdo se opozdí nebo chce se připojit později, dovede ho k nám zelená značka k základně na louku "U koziček".PDU 2017 02 18 Hlubocepy nadrazi

 Při individuální dopravě autem lze zaparkovat za viaduktem pražského Semmeringu v ulici Hlubočepské, před bývalým Hlubočepským nádražím, a kousek po zelené značce dojít.


logo T mobile

  HLAVNÍ ÚĆASTNÍCI

  Na tuto akci se pod heslem "Pro dobrý skutek" ozvala skupina z od telefonního operátora T-Mobile, kterou tady pokaždé rádi vidíme. 

A KDE BUDEME PŘÍRODĚ POMÁHAT?

  Letošní podzimní brigády jsou ve znamení vyřezávání náletových dřevin ze strmého svahu mezi "Jedovou chyší a jezírkem". Terén je to náročný, tedy opravdu dobré botky. Lodičky a střevíčky protentokrát nechte doma.

CO S SEBOU?

  Kus dobré nálady, vhodné oblečení a obuv na práci v přírodě, a jistě něco k upečení na ohni.

  Prostory pro uložení věcí a na očistu jsou dispozici.

Doporučujeme si vzít repelent na klíšťata.   

Těší se na Vás Prokopské údolí a SpoPaDú          


Kam dál:

Perla zHELPkontaktySS FacebookTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.sponzorFio banka Domu