PDU_2017_03_06_kocicky_R.jpg

Drobečková-navigace

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Zvířátka říkají: "Silvestra s Vámi neslavíme..." 

 Všichni povětšinou už máte zkušenosti s reakcemi zvířat na zábavní pyrotechniku a se škodami, které zvířatům působí.

PDU 2017 04 28 holub mrtvej Každý Nový rok v Prokopském údolí nalézáme ztracené, vyděšené a pomatené psy. Ale také desítky zraněných a mrtvých ptáků, kteří v lidském šílenství výbuchů pyrotechniky vylétli z úkrytů a ve tmě narazili do překážek a zaplatili tuto lidskou bezohlednost svým životem.


  Zkusme to letos jinak!!!

 Ohňostroje, pyrotechnika obecně a oslavy přinášejí do života zvířat zmatek, úzkost a strach. Zvířata jsou vyděšená, schovávají se a snaží se před hlukem uniknout. Následkem slepé paniky dochází k vážným zraněním, doživotním traumatům a zvířata mohou fyzickým či psychickým následkům podlehnout. Psi a kočky se velmi lehce zaběhnou a ztratí se. Mnoho z nich pak v lepším případě končí v útulcích a odchytových stanicích.
  V šoku a ve stresu jsou ovšem také volně žijící zvířata (ptáci, veverky, zajíci, srny, prasata) a zvířata zavřená na farmách. Ti všichni škodlivou, nebezpečnou „zábavní“ pyrotechnikou trpí a dokonce hynou!


POMOZTE NÁM ŠÍŘIT OSVĚTU O ZBYTEČNOSTI A ŠKODLIVOSTI ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKY

Letak pyrotechnika 1Letak pyrotechnika 2Letak pyrotechnika 3Letak pyrotechnika 4

Leták ke stažení v PDF  (Zdroj: Společnost pro zvířata – ZO ČSOP)


Kam dál:

Perla zHELPkontaktySS FacebookTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.sponzorFio banka Domu